KULLANICI KAYDI , GİRİŞ EKRANI GÖRSEL VE AÇIKLAMALARI

ANA GİRİŞ EKRANI

             Müşterilerine sizin tarafınızdan tanımlanan kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme giriş yapacakları menüdür. Giriş yapıldıktan sonra  oluşturmak istedikleri şifreyi, şifre değiştir menüsünden rahatça kendileri güncelleyip değiştirebilirler.

SİPARİŞ EKRANI

             Müşterilerinizin giriş yaptıktan sonra rahatça dolaşacakları ve sipariş verebilecekleri ekrandır. Müşterinizin göreceği ürünleri müşterinize özel olarak ister grup isterse ürün bazlı seçebilirsiniz. Müşterilerinize istediğiniz üründe istediğiniz fiyatı gösterebilirsiniz, yetkiye bağlı olarak isterseniz stoğu biten ürünleri otomatik sipariş ekranından kaldırabilirsiniz. 7/24 Sizin için çalışan dijital plasiyer olarak hizmet vermektedir.

SEPETİM

            Müşteriniz ürünleri sipariş vermeden önce ilk olarak sepetine ekler daha sonra sepette istediği üründen istediği miktar kadar belirledikten sonra siparişi gönder butonuna tıkladıktan yaklaşık 5 dk. içerisinde hem ana yazılımınıza hemde sahatek mobil yazılımına sipariş olarak bildirim gelir.

SİPARİŞLERİM MENÜSÜ

             Müşterinizin daha önceki ve sonraki tüm siparişlerinin durduğu ekrandır, müşteriniz bu nedenle ne zaman sipariş oluşturduğunu görebilmektedir.

ÜRÜN BAZLI ALINAN VE SATILAN MENÜSÜ

                Bu menüde müşteriniz vermiş olduğu sipariş ve satın almış olduğu ürünleri ürün ürün liste şeklinde ve ne kadar ücretle aldığını gösterir. Bu nedenle müşteriniz sipariş vermiş olduğu ürünlerin fiyatlarında şüpheye düşmez.