Termal Yazıcı Entegreli Android El Terminali


Android Cihaz ile Fiş Yazıcısından Çıktı Alma Örneği

Android Cihaz ile Fatura Yazıcısından Çıktı Alma Örneği

Epson LX-350 Yazı Font Büyüklüğü Nasıl Ayarlanır?

Epson LX-350 Yazı Fontunu Türkçeleştirmek?

  
Saha Satış Programı Demo Versiyonu Nedir?
Demo versiyonu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Size özel verilen kullanıcı adı ve şifre ile kayıtlarınıza erişebilirsiniz.

  
Programı Nasıl Satın Alırım?

Sıcak Satış Programını satın almak için banka hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz. Havale veya EFT yoluyla program ücretini yatırdıktan sonra web sitemizdeki iletişim menüsünü kullanarak bize bildirebilirsiniz. Size dönüş yaparak gerekli kurulum ve desteği sağlayacağız.


  
Programın Fiyatı Ne Kadar ?
Fiyatlar menüsünden tüm fiyatları öğrenebilirsiniz.

  
Demo Programda Girdiğim Kayıtlar Silinir mi ?
Demo programda girdiğiniz tüm kayıtlarınız korunmaktadır. Full sürüme geçtiğiniz anda tüm kayıtlarınıza erişebilirsiniz.

  
Ödeme Bir Sefer mi Yapılır?
Program ödemesi bir seferliğe mahsus yapılmaktadır. Dönemsel (yıllık) bakım, destek, veri performans ücreti ve tarihleri ise size yetkili satıcınız tarafından bildirilecektir.

  
Sıcak Satış Programı Teknik Destek Nasıl Alırım?
Yetkili satış danışmanınız size yazılım desteğini gerek yerinde, gerekse uzaktan bağlantı ile gerçekleştirecektir.

 
Güncelleme Yapılır mı?
Yazılım sürekli olarak geliştirilmekte ve otomatik güncelleştirme sistemi ile yenilikler sürekli olarak bilgisayarınıza aktarılmaktadır.

 
Güncellemeler Ücretli mi?
Güncellemelerimiz ücretsiz olup bilgisayarınıza otomatik olarak yüklenmektedir. Dönemsel ücret dışında sizde ek güncelleme bedeli talep edilmez.

 
Sıcak-Saha-Soğuk Satış Programını Birden Fazla Bilgisayarda Kullanılır mı?
Sıcak Satış Programımız internet tabanlı olduğundan dolayı istediğiniz kadar bilgisayara kullanıcı açarak kurabilirsiniz. Bunların takibini yönetici kullanıcısından sağlayabilirsiniz. Paketinizdeki maksimum kullanıcı ve şube sayısı kadar tanımlama yapabilirsiniz.

 
Sıcak Satış Programım Çalışmıyor
Eğer sıcak satış  programını hiç açamıyorsanız Microsoft Framework.Net 4.0 kütüphanesini bilgisayarınıza kurun. Farklı sorunlar olması halinde satış danışmanınızla irtibata geçiniz.

 
Başka Bilgisayardan Kayıtlarıma Erişebilirmiyim ?
Programımız internet tabanlı olduğu için istediğiniz bilgisayara programı kurarak kullanıcı adı ve şifreniz ile programa giriş yapabilirisiniz. Böylece evinizde, dışarıda firma işlemlerinizi takip etme imkanına sahipsiniz.

Saha Satış Programında Kayıt Ekleme Sınırı Var mı?
Hayır. Programı full sürüm olarak kullandığınız takdirde sınırsız kayıt ekleyebilirsiniz.


İşletim Sistemim Çökerse yada Android Telefonum Bozulursa Ne Olacak?
İşletim sisteminizi yeniden kurduktan sonra saha satış programı tekrar kurduğunuz takdirde tüm kayıtlarınız aynen korunuyor olacaktır. Ayrıca sunucularımız da günlük olarak otomatik yedek alınmaktadır.

  
Sıcak Satış Programı   Nedir?
Ofis ortamı dışında yapılan her tülü satış, tahsilat, teklif, sipariş, fatura, cari işlemeleri, çek ve senet işlemeleri, banka işlemlerinin yapıldığı sunucu bilgisayar ile Android telefon veya tabletinizle işlem yapılan ve mobil yazıcılar ile doküman çıkartılan sürekli seyahat halindeki personelin yapmış olduğu otomasyon sistemine sıcak satış programı denir.

Sıcak Satış Programı Neden kullanılır? 
Hızla gelişen pazarda daha fazla müşteriye ulaşarak daha fazla ürün satmak, müşteriye teklif sunmak, müşteriden hızlı sipariş toplamak, müşteriden tahsilat yapmak için sıcak satış programına ihtiyaç vardır.  Sıcak satış programını kullanan personel,  yer ve mekana sabit kalmadan araç ile seyahat halinde  programsal  bütün ihtiyaçlarını karşılayabilir.